
- В наявності
- Код: 00149154
Фен Philips 3000 Series, 2100Вт, 3 режими, хол. обдув, ліловий
1 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Режими | захист від перегрівання |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| насадка ThermoProtect | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | лиловий |
Фізичні
| Додатково | Петля для підвішування |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.79 кг |
| Об'єм | 0.0059 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.79 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 1 399 ₴
