
- В наявності
- Код: 00149153
Фен Philips 3000 Series, 2100Вт, 3 режими, іонізація, хол. обдув, чорно-рожевий
1 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 6 |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор /14 мм |
| насадка ThermoProtect | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний із рожевим |
| Вага | 617 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.81 кг |
| Об'єм | 0.0059 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Вага | 617 г |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0059 мл |
| Призначення засобу для волосся | Термозахист |
| Стать | Унісекс |
| Тип аромату | Без аромату |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
| Тип шкіри голови | Всі типи шкіри |
| Склад | |
| Лаурет сульфат амонію | Ні |
| Лаурет сульфат натрію (SLES) | Ні |
| Лаурил сульфат амонію | Ні |
| Парабени | Ні |
| Силіконові компоненти | Ні |
| Синтетичні барвники | Ні |
| Синтетичні віддушки | Ні |
| Синтетичні консерванти | Ні |
- Ціна: 1 499 ₴
