
- В наявності
- Код: 00149150
Фен Philips 3000 Series, 1600Вт, 2 режими, іонізація, сірий
1 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип фену |
|
||
| Споживана потужність, (Вт) |
|
||
| Особливості |
|
||
| Колір виробника |
|
Режими роботи і насадки
| Кількість швидкісних режимів | |||
| Кількість температурних режимів | |||
| Режими | |||
| Кількість насадок в комплекті | |||
| Насадки |
|
Фізичні характеристики
| Довжина шнура |
|
||
| Комплектація |
|
||
| Вага | 0,35 кг |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.35 кг |
| Довжина | 1.6 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
- Ціна: 1 799 ₴
