
- В наявності
- Код: 00149148
Фен Philips 3000 Series дорожній, 1600Вт, 3 режими, дифузор, хол. обдув, чорний
1 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип пристрою | фен дорожній |
| Серія | 3000 Series |
| Потужність | 1600 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | одночасна подача гарячих і холодних потоків повітря, холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор, насадка ThermoProtect, для дбайливого висушування /ThermoProtect |
| Особливості | петля для підвішування, складна ручка |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Гарантійний термін: 24
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 1 399 ₴
