
- В наявності
- Код: 00149120
Стайлер Philips SenseIQ Series 8000, автоматичний , 240Вт, темп.режимів-3, 170 C–210С, іонізація, кераміка, золотий
8 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | стайлер |
| Потужність | 110 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Мінімальна температура нагріву | 170 °C |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Режими | іонізація |
| вертикальні локони | |
| автоматичне обертання | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | бежевий |
| Вага | 650 г |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання |
| захист від перегрівання |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Додатково | Обертання насадки |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 34x7x10 см |
| Комплектація | Стайлер |
| Аксесуари для очищення циліндра |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 1.09 кг |
| Об'єм | 0.0058 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0058 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 8 499 ₴
