
- В наявності
- Код: 00148978
Кавомашина Philips Series 1200 1.8л, зерно, ручний капучинатор, авторецептів - 2, чорний
25 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
| Тип | Кавомашина |
| Модель | EP1224/00 |
| Використовувана кава | У зернах |
| Приготування | Американо, Капучино, Еспресо |
| Конструкція | Вбудована кавомолка |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Тиск | 15 бар |
| Об'єм резервуара, л | 1,8 |
| Функції та можливості | Вибір об'єму порції, Налаштування ступеня жорсткості води, Регулювання міцності кави |
| Габарити | 25x44x37 см |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Манометр | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ріжка | пластик |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Механічне |
| Фільтр | постійний |
| Додаткові функції | |
| Контроль міцності кави | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
- Ціна: 25 999 ₴
