
- В наявності
- Код: 00148906
Електрочайник Philips Avance Collection 1.7л, 4 темп.реж, метал
5 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь |
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Терморегулятор | 40°C, 60°C, 80°C, 100°C |
| Особливості | Звуковий сигнал закипання |
| Підігрів до заданої температури (термостат) | |
| Відсік для шнура | |
| Автоматичне відключення | |
| Обертання на 360 ° | |
| Наповнення через носик або кришку | |
| нековзка основа | |
| Індикатор роботи | |
| контроль температури води | |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 257 x 188 x 230 |
| Вага | 1.33 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.33 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 188 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття нагрівального елемента | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий |
- Ціна: 5 599 ₴

