
- Немає в наявності
- Код: 00148763
Фен Panasonic дорожній, 2500Вт, 3 режими, іонізація, хол. обдув, чорний
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
Тип пристрою фен / професійний
Потужність 2500 Вт
Кількість швидкісних режимів 2
Кількість температурних режимів 3
Режими іонізація
холодний обдув
Насадки в комплекті концентратор
Особливості петля для підвішування
Колір чорний
Особливості
Безпека захист від перегрівання
Фізичні
Додатково знімний фільтр
Габарити брутто
Ширина 340 мм
Висота 270 мм
Довжина 110 мм
Вага 1.10 кг
Об’єм 0.0101 м³
Гарантія
Гарантія 36 місяців
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 2 199 ₴
