
- В наявності
- Код: 00143212
Салатник Duralex Gigogne, 970мл, скло, прозорий
154 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Зроблено у Франції |
| Загартоване ударостійке скло |
| Застосування: Зберігання та сервірування |
| Форма: Кругла |
| Діаметр: Ø 17 см |
| Висота борту: 7 см |
| Об'єм: 970 мл |
| Колір: Прозоре скло |
| Декор: Декоративний контур |
| Не фарбується від продуктів |
| Можна мити в посудомийній машині |
| 100% гігієнічне та безпечне скло |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duralex |
| Висота миски | 7 см |
| Довжина миски | 17 см |
| Діаметр миски | 17 см |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Є |
| Матеріал чаші | Скло |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Ширина миски | 17 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 970 |
- Ціна: 154 ₴
