
- В наявності
- Код: 00143210
Салатник Duralex Beau Rivage Creole, 2600мл, 22.5см, скло, коричнево-світлий
468 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Зроблено у Франції |
| Загартоване ударостійке скло |
| Застосування: зберігання та сервірування |
| Форма: кругла |
| Діаметр: Ø 22.5 см |
| Висота борту: 9.1 см |
| Об'єм: 2600 мл |
| Колір: скло |
| Не фарбується від продуктів |
| Можна мити в посудомийній машині |
| 100% гігієнічне та безпечне скло |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duralex |
| Висота миски | 9.1 см |
| Довжина миски | 22.5 см |
| Діаметр миски | 22.5 см |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Є |
| Матеріал чаші | Скло |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Ширина миски | 22.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 2600 |
- Ціна: 468 ₴
