
- Немає в наявності
- Код: 00142383
Рюкзак Dell Pro 14-16 Premium EcoLoop Backpack - CP7625
5 699 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Dell Pro 14-16 Premium EcoLoop – CP7625
Стильний рюкзак преміум-класу, ідеальний для ділових подорожей, що пропонує максимальний захист ноутбука, розумну організацію та комфортне носіння протягом усього дня.
Розроблений для сталого розвитку, адаптований для подорожей
Відповідально розроблений з великою місткістю та кількома відділеннями для зберігання, цей рюкзак зберігає ваші необхідні речі організованими та захищеними, куди б вас не завели ваші справи.
Розроблений з урахуванням екологічності
Маркування Dell EcoLoop позначає продукти, виготовлені з вибраних матеріалів та/або процесів, які допомагають зменшити наш вплив на навколишнє середовище.
Захистіть свою техніку в дорозі
Захистіть свій ноутбук
Безпечно зберігайте свій пристрій у спеціальному відділенні для ноутбука та планшета, підкладеному стійким до подряпин матовим матеріалом Nylex.
Загальний захист
Захистіть свій пристрій від ударів з будь-якого напрямку завдяки легкій амортизації з піни XPE на 360° на бічних стінках та верхньому бампері, а також додатковому товстому шару піни PE на задній панелі.
Залишайтеся зарядженими в дорозі
Акуратно покладіть свій портативний зарядний пристрій у спеціальну кишеню та зручно заряджайте ноутбук у сумці через кабельний отвір.
Технічні характеристики
Інформація про продукт
Стиль: Рюкзак
Варіанти перенесення: Плечовий ремінь, Ремінець для візка, Ручка
Характеристики чохла:
Бічна кишеня, передня кишеня, магнітна, блискавка, що замикається, бічна ручка, м'який плечовий ремінь, кишеня на блискавці
Мінімальний підтримуваний розмір екрана: 14 дюймів
Максимальний підтримуваний розмір екрана: 16 дюймів
Об'єм: 26 л
Тип застібки: Клапан, магнітний
Тип замикання: Блискавка
Фізичні характеристики
Колір виробу: Чорний
Матеріал виробу: Поліестер, тканина 600D, зшитий поліетилен (XPE) пінопласт
Зовнішній матеріал: Пластик
Матеріал підкладки: Nylex
Міцність: стійкість до подряпин всередині, стійкість до палива, ударостійкість, водостійкість
Висота: 440,00 мм
Ширина: 300,00 мм
Глибина: 210,00 мм
Вага (приблизна): 1,13 кг
Гарантія
Обмежена гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 1.13 кг |
| Об`єм | 26 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 210 |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 5 699 ₴
