
- Немає в наявності
- Код: 00142347
Раковина Deante Silia, граніт, кругла, без крила, диаметр 360х105мм, чаша - 1, накладна, сірий
6 310 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | SILIA |
| Гарантія | 10 |
| EAN | 5907650813842 |
| Код продукту | CQS_SU4S |
| Оздоблення | сірий металік |
| матеріал | граніт |
| Спосіб монтажу | настільна |
| Ширина [мм] | 360 |
| Висота [мм] | 120 |
| глубина [мм] | 105 |
| антибактерійність | Так |
| гідрофобність | Так |
| без_переливу | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Срібло |
| Спосіб установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Граніт |
- Ціна: 6 310 ₴
