
- В наявності
- Код: 00142155
Стакан Deante Round душового піддону, напівкругла, 90 см, хром
1 145 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | ROUND |
| Гарантія | 2 |
| EAN | 5908212087824 |
| Код продукту | ADR_0911 |
| Оздоблення | хром |
| Тип поверхні | блиск |
| матеріал | стекло, нержавіюча сталь |
| Висота [мм] | 95 |
| Ширина [мм] | 67 |
| глубина [мм] | 98 |
| ємність | 0.2 |
| Монтажный комплект в наборі | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 95 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Хром |
| Розміщення | Настільне |
| Спосіб кріплення | Присоска |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | стекло, нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 145 ₴
