
- Немає в наявності
- Код: 00141492
Салатник Bormioli Rocco Pompei, 1060мл, d17см, скло, прозорий
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Салатник Bormioli Rocco POMPEI, 1060 мл, 17 см
Матеріал-скло
колір прозорий
Підходить для миття в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Виробник Bormioli Rocco Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bormioli Rocco |
| Довжина миски | 17 см |
| Діаметр миски | 17 см |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал чаші | Скло |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Ширина миски | 17 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 1060 |
- Ціна: 169 ₴
