
- В наявності
- Код: 00141478
Яйцеварка Severin 270Вт, механічне керування, на 3 яйця, звуков., сигнал, пластик, сіро-чорний
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | Яйцеварка |
| Кількість комірок яйцетримача | 3 |
| Потужність, Вт | 270 |
| Тип керування | механічне |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання Звуковий сигнал про кінець циклу Таймер приготування |
| Габарити | 19 x 18 x 25 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Комплектація | Голка-пробійник Мірний стаканчик зі шкалою Яйцеварка гар талон |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Колір | Чорний |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Мірна шкала | Так |
| Ручка | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип плити | Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Потовщене дно | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 2 199 ₴
