
- В наявності
- Код: 00140977
Рюкзак ASUS TUF VP4700 17"
1 529 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Особливості | Водовідштовхувальний |
| Розміри | 46.50 x 32.50 x 13.00 см |
| Розмір відсіку NB | 44.00 x 32.00 x 4.00 см |
| Вага | 0.62 кг |
| Матеріал | Polyester |
| Максимальний розмір | 17" |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 0.62 кг |
| Висота | 32.5 см |
| Глибина | 13 см |
| Ширина | 32.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Polyester |
- Ціна: 1 529 ₴
