
- В наявності
- Код: 00140687
Серветка ARDESTO Oliver, 40х40см, 100% бавовна, зелений
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 40х40 см.
Колір: зелений.
Склад: 100% бавовна.
Рекомендації по догляду:
- прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі
- не сушити в сушильній машині
- не відбілювати
- хімчистка заборонена
- прасувати при температурі до 150 градусів
- сушити у вертикальному положенні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Так |
| Основа | Бавовна |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Принти, візерунки | Однотонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Серветка |
| Форма скатертини | Квадратна |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Вовна | 100 % |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 40 см |
| Ширина серветки | 40 см |
| Розміри скатертини | |
| Ширина скатертини | 40 см |
- Ціна: 114 ₴
