
- В наявності
- Код: 00140334
КПБ 1.5сп ARDESTO Mix&Match, підковдра 160х220см, простирадло 180х240см, наволочки (2) 50х70см, 100% бавовна, сатин, рожевий
3 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний розмір: півтораспальний євро.
Матеріал: 100% бавовна, сатин.
Щільність: 205 ТС.
Застібка: підковдра на блискавці, наволочки на гудзиках.
Комплектація:
Підковдра: 160 х 220 см
Простирадло: 180 х 240 см
Наволочки (2 шт.): 50 х 70 см
Рекомендації щодо догляду:
- прати при температурі 30 °С;
- не відбілювати;
- прасувати при температурі не вище 110 °С;
- не застосовувати засоби хімічного чищення;
- заборонено віджимати та сушити в сушильній машині.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Китай.
| Склад тканини | |
|---|---|
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 160 см |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Основні | |
| Колір | Рожевий |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 205 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло | 1 |
| Підковдра | 1 |
- Ціна: 3 099 ₴
