
- В наявності
- Код: 00140257
Чашка ARDESTO My heart, 300мл, кераміка, блакитний
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: My heart.
Тип: чашка.
Матеріал: кераміка.
Об'єм: 300мл.
Основний колір: блакитний.
Верхній діаметр: 8.4 см.
Висота: 8.5см.
Використання в посудомийній машині: так.
Використання в мікрохвильовій печі: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Блюдце | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 8.5 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 8.4 мм |
| Колір | Блакитний |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 300 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Класична |
| Тип ємності | Чашка |
| Ширина | 8.4 мм |
- Ціна: 145 ₴
