
- В наявності
- Код: 00140256
Чашка ARDESTO Mom, 400мл, кераміка, багатокольоровий
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Mom.
Тип: чашка.
Матеріал: кераміка
Об'єм: 400мл
Основний колір: багатокольоровий. Верхній діаметр: 10см
Висота: 8.8 см
Використання в посудомийній машині: так
Використання в мікрохвильовій печі: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
Країна виробництва: Китай.
Об'єм: 400мл
Основний колір: багатокольоровий. Верхній діаметр: 10см
Висота: 8.8 см
Використання в посудомийній машині: так
Використання в мікрохвильовій печі: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Блюдце | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 8.8 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 400 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип | Класична |
| Тип ємності | Чашка |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 105 ₴
