
- В наявності
- Код: 00140245
Чашка ARDESTO Lovely cat, 320мл, порцеляна, білий
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Lovely cat
Тип: чашка
Матеріал: порцеляна
Об'єм: 320 мл
Основний колір: білий
Верхній діаметр: 8.3 см
Висота: 10.5 см
Використання в посудомийній машині: так
Використання в мікрохвильовій печі: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Блюдце | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 10.5 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 8.3 мм |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 320 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип | Класична |
| Тип ємності | Чашка |
| Ширина | 8.3 мм |
- Ціна: 105 ₴
