
- В наявності
- Код: 00140217
Чашка ARDESTO Floerino, 480мл, кераміка, блакитний
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Floerino
Тип: чашка
Матеріал: кераміка
Об'єм: 480 мл
Основний колір: блакитний
Верхній діаметр: 12 см
Висота: 7.5 см
Використання в посудомийній машині: так
Використання в мікрохвильовій печі: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Блюдце | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 7.5 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 12 мм |
| Колір | Блакитний |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 480 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Класична |
| Тип ємності | Чашка |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 115 ₴
