
- В наявності
- Код: 00139859
Блюдо Ardesto Daiano, 28х16.6х1.4см, порцеляна, сірий
269 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Daiano.
Тип: блюдо.
Матеріал: порцеляна.
Розміри: 28х16.6х1.4см.
Основний колір: сірий.
Використання в посудомийній машині: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Багаторівнева | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 1.4 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина | 28 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 16.6 мм |
- Ціна: 269 ₴
