
- В наявності
- Код: 00139851
Сковорода гриль ARDESTO Gemini Baceno, 34х24см, алюміній, чорний
1 039 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: литий алюміній
Матеріал ручки: дерево
Колір: чорний
Антипригарне покриття: PFLUON, 2 шари
Діаметр, см: 34x24
Товщина стінок, мм: 3.5
Висота стінок, см: 3.8
Товщина дна, мм: 4
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: ні
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 34 (см) |
| Висота стінок | 3.8 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Довжина посуду | 34 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина посуду | 24 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
- Ціна: 1 039 ₴
