
- Немає в наявності
- Код: 00139800
Сковорода ARDESTO Gemini Trento, 28см, алюміній, чорний
959 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кований алюміній
Матеріал ручки: бакеліт із Soft-touch покриттям
Колір: чорний
Антипригарне покриття: XYLAN PLUS, 2 шари
Діаметр см: 28.
ДІаметр дна: 22,5 см
Висота стінок, см: 5,4
Товщина стінок, мм: 2.5
Товщина дна, мм: 2.6
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: ні
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 5.4 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Довжина посуду | 28 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 2.6 мм |
| Товщина стінки | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | XYLAN PLUS |
- Ціна: 959 ₴
