
- В наявності
- Код: 00139792
Сковорода ARDESTO Gemini Marmo, 26см, алюміній, сірий
989 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кований алюміній
Діаметр: 26 см.
ДІаметр дна: 18,5 см.
Висота стінок: 5,0 см.
Товщина стінок: 2,8 мм.
Товщина дна: 3,0 мм.
Колір: сірий, "під мармур"
Антипригарне покриття: мармурове, Xylan Plus, 2 шари
Ручка: бакеліт з Soft-touch покриттям
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 5 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 3 мм |
| Товщина стінки | 2.8 мм |
- Ціна: 989 ₴
