
- В наявності
- Код: 00139790
Сковорода ARDESTO Gemini Gourmet Vasto, 26см, алюміній, сірий
629 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал: кований алюміній |
| Діаметр: 26 см. |
| Товщина стінок: 2,2/4,0 мм. |
| Товщина дна: 2,3 мм. |
| Висота стінок: 5,0 см. |
| Колір: чорний |
| Антипригарне покриття: PFLUON |
| Ручка: бакеліт с Soft-touch. |
| Суміжність з плитами:газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні. |
| Використання в посудомийній машині: ні. |
| Країна виробник: Китай |
| Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 5 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 2.3 мм |
| Товщина стінки | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
- Ціна: 629 ₴
