
- В наявності
- Код: 00139787
Сковорода ARDESTO Gemini Gourmet Spoleto, 24см, алюміній, чорний
639 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кований алюміній
Матеріал ручки: бакеліт із Soft-touch покриттям
Колір: чорний
Антипригарне покриття: PFLUON, мармурове, 2 шари
Діаметр, см: 24
ДІаметр дна: 19 см.
Товщина стінок, мм: 2.2
Висота стінок, см: 4.5
Товщина дна, мм: 2.3
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: ні
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 4.5 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 2.3 мм |
| Товщина стінки | 2.2 мм |
- Ціна: 639 ₴
