
- В наявності
- Код: 00139774
Сковорода ARDESTO Black Mars Avior, 24см, нержавіюча сталь Triply
1 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: нержавіюча сталь Triply
Технологія Triply: нержавіюча сталь 304+алюміній+нержавіюча сталь 430 (три шари)
Діаметр: 24 см.
ДІаметр дна: 20 см.
Висота стінок: 5 см.
Товщина стінок: 2,5 мм.
Товщина дна: 2,5 мм.
Зовнішнє полірування: сатин
Антипригарне покриття: PFLUON, 2 шари
Ручка: нержавіюча сталь.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: так.
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 5 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Товщина стінки | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
- Ціна: 1 299 ₴
