
- В наявності
- Код: 00139772
Склянка висока ARDESTO Ice 420мл, скло, прозорий
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: склянка висока.
Матеріал: скло.
Об'єм: 420 мл.
Висота: 12,5 см.
Верхній діаметр: 8,5 см.
Нижній діаметр: 5,5 см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -20...+100°C.
Використання в посудомийній машині: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 12.5 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 420 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 8.5 мм |
| Нижній діаметр | 5.5 мм |
- Ціна: 109 ₴
