
- В наявності
- Код: 00139556
Миска ARDESTO Gemini, 18см, 1.45л, нержавіюча сталь
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: нержавіюча сталь
Діаметр, см: 18
Висота, см: 9.5
Об'єм: 1,45 л
Товщина: 0.34 см
Очищення в посудомийній машині: так
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого браку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота миски | 9.5 см |
| Довжина миски | 18 см |
| Діаметр миски | 18 см |
| Колір | Сріблястий |
| Кришка | Є |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.45 л |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Ширина миски | 18 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 139 ₴
