
- В наявності
- Код: 00139206
Блюдо ARDESTO Christmas New Year's, 22х19см, кераміка
255 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Christmas New Year's.
Тип: блюдо.
Матеріал: кераміка.
Ширина: 19см.
Висота: 22см.
Використання в посудомийній машині: так.
Використання в мікрохвильовій печі: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Багаторівнева | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 22 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 19 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Кераміка |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 255 ₴
