
- В наявності
- Код: 00139056
Блюдце ARDESTO Imola, 17см, порцеляна, білий
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Imola
Тип: блюдце (для чашок AR3531I, AR3532I)
Матеріал: фарфор
Діаметр: 17 см
Основний колір: білий
Використання в посудомийній машині: так
Використання в СВЧ: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку.
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів | 1 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип сервізу | Чайно-кавовий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр блюдця кавового | 17 мм |
| Діаметр блюдця чайного | 17 мм |
| Діаметр десертної тарілки | 17 мм |
- Ціна: 125 ₴
