
- В наявності
- Код: 00139043
Салатник ARDESTO, 25.5см, порцеляна, білий
659 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: салатник
Матеріал: фарфор
Розміри: 25.5*22.5*11.5 см
Основний колір: білий
Використання в посудомийній машині: так
Використання в СВЧ: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку.
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 11.5 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина | 25.5 мм |
| Діаметр | 25.5 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 22.5 мм |
- Ціна: 659 ₴
