
- В наявності
- Код: 00139036
Салатник ARDESTO Verbena, 18см, скло, прозорий
255 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: салатник.
Матеріал: скло.
Максимальний діаметр: 18 см.
Висота: 7 см.
Колір: прозорий.
Використання в посудомийній машині: так.
Використання в мікрохвильовій печі: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не вимагає особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота миски | 7 см |
| Довжина миски | 18 см |
| Діаметр миски | 18 см |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал чаші | Скло |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 255 ₴
