
- В наявності
- Код: 00139034
Салатник ARDESTO Umbria, 660мл, 15.3см, кераміка, бежевий
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Umbria.
Тип: салатник.
Матеріал: кераміка.
Об'єм: 660мл.
Діаметр: 15.3см.
Основний колір: бежевий.
Використання посудомийної машини: так.
Використання в мікрохвильовій печі: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Довжина миски | 15.3 см |
| Діаметр миски | 15.3 см |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | Є |
| Матеріал чаші | Кераміка |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Ширина миски | 15.3 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 660 |
- Ціна: 165 ₴
