
- В наявності
- Код: 00139030
Салатник ARDESTO Sparkle, 660мл, 14см, порцеляна, багатокольоровий
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Sparkle
Тип: салатник. Матеріал: порцеляна. Об'єм: 660мл. Діаметр: 14см. Основний колір: багатокольоровий. Використання в посудомийній машині: ні. Використання в мікрохвильовій печі: ні. Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту. Країна виробництва: Китай.
Тип: салатник. Матеріал: порцеляна. Об'єм: 660мл. Діаметр: 14см. Основний колір: багатокольоровий. Використання в посудомийній машині: ні. Використання в мікрохвильовій печі: ні. Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту. Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Довжина миски | 14 см |
| Діаметр миски | 14 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кришка | Є |
| Матеріал чаші | Порцеляна |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Ширина миски | 14 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 660 |
- Ціна: 165 ₴
