
- В наявності
- Код: 00139021
Салатник ARDESTO Marmo, 15.6см, кераміка, бежевий
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Marmo.
Тип: салатник.
Матеріал: кам'яна кераміка.
Діаметр: 15,6 см.
Висота: 6,5 см.
Об'єм: 880 мл.
Основний колір: бежевий.
Використання в посудомийній машині: не рекомендується (можлива зміна кольору обідка).
Використання в мікрохвильовій печі: не рекомендується (можлива зміна кольору обідка).
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота миски | 6.5 см |
| Довжина миски | 15.6 см |
| Діаметр миски | 15.6 см |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал чаші | Кераміка |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | не рекомендується |
| Об'єм | 880 |
- Ціна: 145 ₴
