
- В наявності
- Код: 00139007
Салатник ARDESTO Lazio, 700мл, 16см, кераміка, білий
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Lazio.
Тип: салатник.
Матеріал: кераміка.
Діаметр: 16см.
Об'єм: 700мл.
Основний колір: білий
Використання в посудомийній машині: так.
Використання в мікрохвильовій печі: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Довжина миски | 16 см |
| Діаметр миски | 16 см |
| Колір | Білий |
| Кришка | Є |
| Матеріал чаші | Кераміка |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Ширина миски | 16 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 700 |
- Ціна: 135 ₴
