
- Немає в наявності
- Код: 00138987
Салатник ARDESTO Bell, 16.5см, скло, прозорий
239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: салатник.
Матеріал: скло.
Максимальний діаметр: 16,5 см.
Висота: 7,3 см.
Колір: прозорий.
Використання в посудомийній машині: ні.
Використання в мікрохвильовій печі: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не вимагає особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота миски | 7.3 см |
| Довжина миски | 16.5 см |
| Діаметр миски | 16.5 см |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал чаші | Скло |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Ширина миски | 16.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 239 ₴
