
- В наявності
- Код: 00138940
Тримач для туалетного паперу ARDESTO Minimalism 16.5х16.5х55см, метал, бамбук, чорний
396 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: тримач для туалетного паперу на 4 рулони.
Розмір: 16,5х16,5х55 см.
Матеріал: метал, бамбук.
Колір: чорний.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Матеріал | Комбінований |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Так |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Вертикальне |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість рулонів | 4 |
- Ціна: 396 ₴
