
- В наявності
- Код: 00138938
Органайзер для щіток ARDESTO Minimalism, 15х10х13.5см, пластик, нержавіюча сталь, сірий
276 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: органайзер для щіток.
Розмір: 15х10х13,5 см.
Розмір у відкритому вигляді: 22х10х13,5 см.
Матеріал: поліпропілен, нержавіюча сталь.
Колір: сірий.
Строк придатності: не обмежений, не потребує особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Розміщення | Настільне |
| Спосіб кріплення | Самоклейний |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 276 ₴
