
- Немає в наявності
- Код: 00138875
Фен ARDESTO Gemini HD-522, 1800-2200Вт, 2 швидкості, 3 темпер. режими , функція Cool Shot, чорний
679 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний фен з трьома режимами роботи, захистом від перегріву, функцією Cool Shot та насадкою-концентратором.
Повний список параметрів
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1800 Вт - 2200 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | холодний обдув /Cool Shot |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний з золотистим |
| Вага | 480 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Додатково | зйомний фільтр |
| DC двигун | |
| Матеріал | полікарбонат |
| Габарити (ШхДхГ) | 17 x 23 x 7.5 см |
Габарити брутто
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 0.60 кг |
| Об'єм | 0.0042 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Функція з технологією подачі холодного повітря Cool Shot
Захист від перегріву
Петелька для підвішування
Знімний фільтр
Насадка-концентратор
Потужність: 1800-2200 Вт
Кількість швидкостей: 2
Кількість температурних режимів: 3
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50-60 Гц
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 |
| Колір корпусу | чорний з золотистим |
- Ціна: 679 ₴
