
- Немає в наявності
- Код: 00138814
Плитка настільна ARDESTO індукційна, конфорок - 2 на 1.3кВт + 1.6кВт вертик., керування - сенсорне, таймер, чорний
3 199 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Колір: чорний
Дві незалежні індукційні зони для приготування
Контроль потужності нагріву:
• Мала зона приготування діаметром 145 мм: 200-1300 Вт
• Велика зона приготування діаметром 167 мм: 200-1600 Вт
Контроль температури: 60-240 °С
Таймер: 1-180 хв
LED дисплей та сенсорне управління для зручного користування
Високий ступінь безпеки:
• Автоматичне відключення після бездіяльності протягом 2 годин
• Тепловий запобіжник для захисту від перегріву пальників і внутрішньої частини плити
• Захист від перепадів напруги в електромережі
Автоматичне виявлення посуду для приготування на індукції
Діаметр дна посуду 12-26 см
Економія електроенергії і часу приготування
Легкість в догляді та функціональна надійність
Розміри плити: 310 х 600 х 70 мм
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50 Гц
Потужність: 2900 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 180 хв |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція автовідключення | Так |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
- Ціна: 3 199 ₴
