
- В наявності
- Код: 00138768
М'ясорубка ARDESTO, 3000Вт, продук.-2.6кг/хв, 4 решітки + для ковб., кеббе, 3 терки, метал, сріблястий
5 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний двигун
Продуктивність: 2,6 кг/хв
Цільнометалевий корпус
Металева втулка шнека
Металевий редуктор
Самофіксуюча конструкція для легкого встановлення вузла мелення
Дві швидкості обертання
Функція реверс
Захист від перевантаження та перегріву
Ніж із нержавіючої сталі
Металевий лоток для завантаження продуктів
Чотири металеві решітки (з отворами 3 мм, 5 мм, 7 мм та 8 мм):
* дрібний помел
* середній помел
* грубий помел
* супер-грубий помел
Мультирізка для овочів:
* шатківниця
* дрібна тертка
* груба тертка
Насадки для приготування ковбасок та кеббе
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50/60 Гц
Максимальна потужність: 3000 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 4 |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 3000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.6 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість насадок для шинкування | 4 |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Штовхач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
- Ціна: 5 299 ₴
