
- В наявності
- Код: 00138766
М'ясорубка ARDESTO, 2000Вт, продук.-1.9кг/хв, 3 решітки + для ковб., кеббе, 3 терки, пластик, біло-сріблястий
2 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична м'ясорубка MGA-2000W
Потужний двигун
Продуктивність: 1,9 кг/хв
Металева втулка шнека
Металевий редуктор
Самофіксуюча конструкція для легкого встановлення вузла мелення
Функція реверс
Захист від перевантаження та перегріву
Ніж із нержавіючої сталі
Металевий лоток для завантаження продуктів
Три металеві решітки (з отворами 3 мм, 5 мм та 7 мм):
* дрібний помел
* середній помел
* грубий помел
Мультирізка для овочів:
* шатківниця
* дрібна тертка
* груба тертка
Насадки для приготування ковбасок та кеббе
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50/60 Гц
Максимальна потужність: 2000 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.9 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість насадок для шинкування | 3 |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Штовхач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | біло-сріблястий |
- Ціна: 2 699 ₴
