
- В наявності
- Код: 00138763
М'ясорубка ARDESTO, 1800Вт, 2кг/хв, 3 решітки, насадка для ковбас, кеббе, пластик, бежево-сріблястий
2 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична м'ясорубка MGK-1800BG
Продуктивність: 2 кг/хв
Потужний двигун
Кнопка фіксації тубуса
2 режими швидкості
Функція реверс
Захист від перевантаження та перегріву
Ніж із нержавіючої сталі
Металевий лоток для завантаження продуктів
3 перфоровані диски з нержавіючої сталі:
* дрібний помел
* середній помел
* грубий помел
Насадки для приготування ковбаси та кеббе
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50/60 Гц
Максимальна потужність: 1800 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1800 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість насадок для шинкування | 2 |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-терка | Ні |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Штовхач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | бежево-сріблястий |
- Ціна: 2 399 ₴
