
- Немає в наявності
- Код: 00131090
Складні сходи 80см, до 150кг, 3 сходинки з гумовими килимками, металеві, 4кг, Box
1 062 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Драбина |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Додаткове обладнання |
| Тип кріплення | Враспор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 80 см |
- Ціна: 1 062 ₴

