
- В наявності
- Код: 00131069
Інфрачервоний обігрівач ERZEN EZ-1600, 1600Вт, 2 режими 800/1600Вт, 480x260x150mm, Box
826 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип нагрівального елементу | Інфрачервоний випромінювач |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Клас захисту | I |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
- Ціна: 826 ₴


