
- Немає в наявності
- Код: 00130358
Вентилятор Arctic P8 Slim PWM PST Black (ACFAN00295A)
297 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Arctic P8 Slim PWM PST Black - 80-мм низькопрофільний вентилятор із ШІМ-регулюванням та кабельним розгалужувачем
Вентилятор має монтажну глибину лише 15 мм. Це робить його ідеальним вибором для збірок малого форм-фактора (SFF).
Під час розробки P8 Slim PWM PST особливий акцент був зроблений на сфокусованому повітряному потоці та на високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження, навіть за підвищеного опору повітря.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Основні | |
| Призначення | Для корпусу |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 45 г |
| Розміри | 80 х 80 х 15 мм |
| Номінальний струм | 0.09 A |
| Рівень шуму | - |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Повітряний потік | 22.5 CFM |
| Тиск | 2.35 мм H2O |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Споживана потужність | 1.08 Вт |
| Регулювання обертів | є |
| Додаткові дані | - |
| Наявність дисплея | немає |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Технології підсвічування | - |
| Максимальна швидкість обертів | 3000 об/хв |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Колір крильчатки | чорний |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| MTBF | - |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
- Ціна: 297 ₴






